nieuws
Viswedstrijd speelgroen
Zaandam 19 mei 2009
De afdeling Speelgroen van het wijkbeheer Zaandam-Zuid heeft woensdagmiddag 19 mei 2010 een viswedstrijd georganiseerd samen met de Stichting Welsaen aan de Hanepadsloot bij de Dirk de Kortestraat, Zaandam.

Meer dan 60 kinderen hadden zich dit jaar ingeschreven voor de wedstrijd die onder een heerlijk zwak windje met een temperatuur van rond de 20C plaatsvond.
Dit jaar hadden de vissen niet overal trek in een heerlijk stukje brood of een made. Er werd wel meer gevangen, zegt de voorzitter René de Reus van de werkgroep Speelgroen.
Jongedame Bukét Durmus bleef maar binnen halen, wel 4 stuks achter elkaar. De jongens werden wel erg zenuwachtig ´want dat zal ons toch niet weer gebeuren net als vorig jaar, toen wist Bukét ook met de 1e prijs naar huis te gaan".
Uiteindelijk, na 2 uur vissen, was de wedstrijd afgelopen en gingen de juryleden zich beramen over de uitslag.
Alle vissertjes, niet ouder dan 12 jaar, kregen voor hun inspanning drinken en een zakje chips aangeboden.
Firma P&E Installatietechniek sponsor
Wat de werkgroep van Speelgroen en de voorzitter erg leuk vond was, dat er spontaan een hele leuke verassing was; de Firma P&E Installatietechniek uit Zaandam schonk een groot sponsorbedrag om dit evenement super-compleet te maken.
De eigenaar van het bedrijf, de heer Tolstra, vroeg naar de voorzitter van de werkgroep om hem te spreken.
Hij vroeg wat de prijzen waren? En ik, voorzitter zijnde, zei "alle kinderen krijgen een medaille, drinken, een zakje chips en altijd een ijsje. De winaars krijgen een Beker!
"Als firma P&E er wat leuks bij doet hoe zou dat zijn?" Het bedrijf heeft voor de winaars, als sponsoring, een prachtige spiksplinter-nieuwe hengel bij gegeven en hier zijn wij (de kinderen en het wijkbeheer) heel content mee.
Firma P&E uit Zaandam hartelijk bedankt!
Ook dit jaar had de jury het moeilijk; er waren kinderen met het zelfde vangst-aantal. Dus heeft de Jury de volgende eindstand:
3e prijs: voor Robin Vis en Justin Brusche met één vis 18 en 20 cm
2e prijs: voor Mees Linthorst met drie vissen en met hetzelfde aantal vissen ook Cedric vd Borg.
1e prijs: ging naar Naomi Tolstra. Naomi had de grootste vis gevangen van wel 30 cm.
Klasse meid je hebt de jongens verslagen.
De Hoofdwinnaar en tevens als eerste en winnaar van de grote extra wisselbeker is Buket Durmus met een vangst van 4 vissen. Klasse meid!
Als Buket volgend jaar weer wint mag ze voor de derde keer op rij de grote wissel beker houden!!
De jury had dit jaar ook een extra prijs, dit was de pechprijs, die is naar Richard Geistdorfer gegaan. Met een traan in zijn ogen. "Hij wordt zeker volgend jaar de grote winnaar", zei de voorzitter van Speelgroen.
Maar de grootste pechvogel was de jonge dame Sowie; zij had geen vis gevangen, maar haar eigen vinger!! De Ehbo Krommenie heeft haar prima geholpen.
De voorzitter bedankte iedereen en moedigde iedereen aan om flink te gaan oefenen voor volgend jaar.
Tot besluit nog een lekker ijsje en een medaille als herinnering.
Tot volgend jaar!
Rene de reus
Wijkbeheer Zaandam-Zuid, Werkgroep Speelgroen.
Zaandam-Zuid, afd. Speelgroen gaat vissen met de jeugd
Afdeling Speelgroen van het Wijkbeheer Zaandam-Zuid organiseert weer het jaarlijkse viswedstrijd voor de jeugd.
Op woensdag 19 mei 2010 - Tussen 13.30 en 16.00 uur zal er weer een viswedstrijd georganiseerd worden door het Wijkbeheer Zaandam- Zuid in samenwerking met de Exter.
Kom met je eigen hengel meedoen en win mooie prijzen. De wedstrijd vindt plaats aan de Dirk de Kortestraat in Zaandam.
{Het viswater van de Hanepadsloot}
Jongens en meisjes jullie zijn hartelijk welkom.
Doe mee, geef je op nog op tot woensdag middag 19 mei tot 13.00 uur in de Exter!
We gaan Verzamelen bij de Exter, Sluispad 35 in Zaandam. Dan gaan we met ze alle naar de Visplek.
De start is om 14.00 uur tot 16.00 uur.
![]()



