-
  ZOEK  
 
home > nieuws > india day 2010

nieuws

Hindoestaans Talenten Festival

 

Geheel in het teken van Uitwisseling & Kennismaking
Hindoestaans Talenten Festival op Zondag 6 februari 2011
Tijd : 14.00 tot 21.30 uur
Locatie : Lexion Venue - te Westzaan (Gratis parkeergelegenheid)

Entree : GRATIS

Presentatie door de heer Frank Krishna

Muzikale begeleiding van Mahinder Raghoe & Friends. 
 
Kom en bewonder onze jongste talent, de 6 jarige Dhol Master, Dinesh Khoenkhoen!! Ook te zien op Youtube.

                                  Thumbnail

 

Cultuuruitwisseling tussen hindoestaanse ouderen en jongeren
Cultuurkennismaking voor niet-hindoestaanse mensen
Cultuurversterking ouderen en jongeren
Plezierige dag met elkaar

 

Programma
14.00 – 15.00 uur Inloop
15.00 – 17:30 uur 1e ronde Talenten
17.30 – 18.15 uur Pauze
18.15 – 21.00 uur 2e ronde Talenten
Catering aanwezig
Eten en drinken verkrijgbaar tegen geringe vergoeding

 

Voor informatie
Nyamad Moenna(NEHOB) : 06 406 477 98
Anita Sewsahai (Indian Light) : 06 470 319 21
Roy Ramdharie : 06249 833 74

 

.

 

 

India Day 2010

Indian Light
A beginning of Hope - NJASS -

A Shine of brightness and happiness - Indian Light -

“Vrouwen Empowerment”

Dit jaar willen wij wederom een India Day organiseren in de Zaanstreek met als thema “Vrouwen Empowerment”. Vorig jaar trok dit evenement ruim 600 bezoekers aan!
NJASS en Indian Light slaan een brug tussen Nederland en India.

 

NJASS houdt zich o.a. bezig met vrouwen empowerment door vrouwen in India trainingen aan te bieden en te helpen aan een betaalde baan. Ook wordt er op toegezien dat straatkinderen onderwijs krijgen.

Indian Light houdt zich als intermediair tussen Nederland en India voornamelijk bezig met het organiseren van evenementen met een sociaal maatschappelijk aspect. Deze evenementen leveren een bijdrage aan de gemeenschap op het gebied van uitwisseling, integratie en culturele ontmoeting. Verder willen wij op deze dag onze projecten in Noord-India ondersteunen en meer bekendheid geven.

 India Day 2010

Het is de bedoeling om op deze dag India zichtbaar te maken met o.a. informatie, optredens, workshops, gastsprekers, heerlijke eten en nog veel meer !!

Er worden diverse hallen ingericht met o.a. Wedding, Beauty & Spiritualiteit. Gezien het thema van deze dag nodigen wij graag zoveel mogelijk vrouwen-organisaties uit om de krachten met elkaar te bundelen om er een mooie dag van te maken!!

Datum: zondag 26 september 2010
Tijd: 14.00 tot 21.00 uur
Locatie: Zalen centrum LEXION, Overtoom 65-67, WESTZAAN

 

Tijdens de opening zal het welkomstwoord gesproken worden door het Tweede Kamerlid Tanja Jadnanansing.

Wilt u deelnemen aan deze dag? Heeft u ideeën en/of suggesties?
Laat ons dit weten via onderstaande contactgegevens. U kunt een tafel huren voor een bijdrage vanaf € 30,- om uw diensten en/of producten te presenteren. Het is tevens mogelijk om in overleg gebruik te maken van het podium voor een bedrijfspresentatie. U kunt ook aparte ruimtes laten reserveren waar u uw diensten afzonderlijk kunt presenteren.
Voor aanmeldingen kunt u tot 1 augustus a.s. terecht bij onderstaand contacten.
Ook voor meer informatie:
Anita:  info@indianlight.nl  - tel: 06-47031921
Jyotsna:  info@jbeauty.nl  - tel: 06-41318823

Lees ook op de website:  www.indianlight.nl

 

 

 

 

 

 


Indian Light
Indian Light

 





terug naar nieuws